NIKON D80 - 50 mm - f 2.8 - 1/750 sec - 100 - Flash: Not Fired

Metsahooaeg otsas

Tags: b_w härjanurme road sign
2008-10-05 19:23:59
Täna siis oligi see viimne kord V ja S'iga metsas ringi tampida. Ütleme nii, et üsna huvitav päeva kulminatsioon. Millegi pärast oli tunne, et sel korral nagu ei kipu hommikul vara tõusma ja vihmast märga metsa müttama minema. Ühiselt jõudsime siiski arvamusele minna ja teha see viimanekord ära - panna nagu iile täpp peale.

Kella seitsmene väljasõiduplaan lükkus edasi, kui S avastas, et kell on juba pool 7 ja tema pole veel riideski. Väljusime 15 minutit hiljem. Väike peatus Statoilis, paak täis ja suund võistluskohe poole. Kõik justkui sujus - õige teeotsa leidsime kohe üle ja rattad laadisime kah kiirelt maha. Võistluskeskuse poole edasi sõites tuli omale laks otsaette lüüa, sest seljanumbrid olid jäänud auto katusele. Peatusime teeservas ja V jooksis tagasi numbreid otsima, aga juba tuligi hea konkurent ja andis leitud numbrid üle. V jättis muidugi oma telefoni autosse ja nüüd oli tema kadunud, numbrid leitud.

Edasi unustasime kompassi autosse ja hakkasime vales suuna võistluskeskust otsima, mis hiljem tipnes võistluste käigus murdunud käiguvahetajaga. Aga mis siis, meil oli lõubus ja kahekesi lükkasime V viimased 10km rattaga finišisse. Ei katkestanud, tegime lõpuni. Juhei.   

   

     
© 2007-2009 Martin Koppel Follow makoppel on Twitter |   RSS | Pixelpost v1.7 | Photoblogs.org / Listed
Creative Commons License blog.tr.ee
This work is licenced under a Creative Commons Licence.