NIKON D90 - 85 mm - f 11 - 1/800 sec - 200 - Flash: Not Fired

Kadrioru poole

Tags: people snow winter
2010-04-21 18:11:19
Kauaks siis nüüd auk sisse jähi? Nädal, kaks? Veidi rohkem vast. Nüüdseks on juba täiesti kohatu vabandusi otsima hakata ja end kuidagi välja aidata. Ma parem jätkan kohe sealt kus pooleli jäi.

Viimati siis juhtus nii, et ostsime omale uue kodu, et oleks rohkem muret ja rõõmu, et oleks huvitav. Naabrid on ju ka uued. Tegelikult olemegi omadega seal maal, et peaks oma kola sisse viima ja elama hakkama. Seega kui kellelgi on kaubikut pakkuda, siis tahaks juba sel pühapäeval mööbli kohale tassida. Voodi oleks kõige suur mööbel aga seda me ei vii sinna. Voodi tõime omale hoopis Soomemaalt, IKEAst. Sidusime katusele ja viuhti kohale. Pakkisime küll auto servani kraami käis, kuid ikka jäi midagi toomata. Eks võtame suvepoole veel ühe tripi ette.

Veel. Pakuks oma vana korteri väljaüürimiseks. Ega ta nüüd nii vana ka pole, üsna kodune ikka. Kõik vajalik on lähedal, suvel hea näiteks Kosmoses kinos käia. Jalutades 10 minutit. Eluks vajalik möödel olemas - elutoas diivanid ja laud ja lamp, söögitoas laud ja neli tooli, köögivarustus. Magamistoas voodi ja kummut. Mis siis veel tahta. Elutoas on romantika jaoks väike kamin, söögitoas kütteks klaasuksega ahi. Mõnus minu meelest. Kel huvi, võtku ühendust. Hea meelega näitan.   

   

     
© 2007-2009 Martin Koppel Follow makoppel on Twitter |   RSS | Pixelpost v1.7 | Photoblogs.org / Listed
Creative Commons License blog.tr.ee
This work is licenced under a Creative Commons Licence.